پنجشنبه, 04 مرداد,1403 |
 شعر فصل زمستان
 

شعر فصل زمستان

برگزیدگان شعر فصل زمستان
شنبه، 20 خرداد 1402 | Article Rating
برگزیدگان نخستین شعر فصل آفتابگردان‌های دوره دهم (ویژه زمستان) معرفی شدند.
دفتر شعر مؤسسه فرهنگی هنری «شهرستان ادب»، در ادامه برگزاری دوره‌های جامع آموزش شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها)، جایزه ادبی «شعر فصل» را در فصول چهارگانه سال برای ایجاد رقابت و انگیزه‌بخشی به شاعران جوان عضو این دوره برگزار کرده است. در نخستین فراخوان شعر فصل (ویژه تابستان)، تعداد ۵۷ اثر در موضوع آزاد و ۱۵ اثر در موضوع ویژه (ماه رمضان) از شاعران عضو دوره دهم آفتابگردان‌ها دریافت شده بود که پس از دو مرحله داوری، برگزیدگان این فراخوان مشخص شدند. داوری مرحله دوم این آثار را آقایان میلاد عرفان‌پور، سیدوحید سمنانی، مبین اردستانی و محمدحسین نجفی بر عهده داشتند. اثر «مریم‌السادات معینی» در موضوع آزاد و اثر «فاطمه الله مرادی» در موضوع ویژه (ماه رمضان) به عنوان برگزیده انتخاب شدند. همچنین آثار «زهرا عراقی»، «علی حسنی»، «ابوالفضل صدقی» و «زینب خاکباز مقدم» شایسته تقدیر شناخته شدند.
به نقل از روابط عمومی شهرستان ادب دومین فراخوان فصل شعر (ویژه بهار)، در خردادماه امسال در دو موضوع آزاد و ویژه (سبک زندگی ایرانی) منتشر شده است.
گفتنی است دفتر شعر مؤسسه فرهنگی هنری «شهرستان ادب»، در دوازدهمین سال فعالیت خود، در حال برگزاری دهمین دوره جامع آموزش شعر کشور (آفتابگردان‌ها) است.
دبیرخانه دهمین دوره جامع آموزش شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها)
تصاویر
  •  شعر فصل زمستان
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: